https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Rośnie ryzyko i oczekiwana zmienność przed decyzją FED

Dziś o godzinie 20:00 poznamy decyzję Komitetu Otwartego Rynku odnośnie stóp procentowych oraz dowiemy się, jak wyglądają najnowsze projekcie makroekonomiczne FED.

Rynek i inwestorzy zakładają ze 100 proc. pewnością, że FED zdecyduje się podnieść cel dla przedziału stopy funduszy federalnych o 25 p.b. z 0,25-0,5 proc. do 0,5-0,75 proc.

Niemniej jednak nie to budzi największe emocje, a to, jak zostanie określone dalsze tempo wzrostu kosztu pieniądza za oceanem. Niepewność odnośnie projekcji dobrze pokazuje rynek opcji walutowych, gdzie implikowana zmienność dla jednodniowych opcji na parę EURUSD jest na najwyższym poziomie jeśli chodzi o posiedzenia Rezerwy Federalnej w tym roku.

Spoglądając na zestawienie tabeli odnośnie implikowanej zmienności możemy zauważyć, że aktualne 21,8 proc. dla EURUSD jest nieznacznie mniejszą wartością niż ta, którą obserwowaliśmy podczas decyzji EBC w ubiegłym tygodniu (około 25 proc.).

źródło: sentryderivatives.com
źródło: sentryderivatives.com

Natomiast dziś największa zmienność, na podstawie rynku opcji, może pojawić się na parze USDJPY oraz GBPJPY, a następnie na wspomnianym EURUSD.

Warto również wspomnieć o tym, że porównując ceny opcji put oraz opcji call największe zabezpieczenie przed spadkiem kursu inwestorzy stosują na parze USDJPY – w przypadku gołębiego FEDu tam też tąpnięcie może być największe.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.