https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

PORTFEL RNŻ – opis transakcji #2 (długa na USDCHF)

PRZED FAKTEM: szanse na ustawienie zlecenia oczekującego zostały dostrzeżone przed konferencją Mario Draghiego na podstawie układu technicznego (koniec korekty prostej oraz pierwsza fala impulsu, a następnie jej korekta).

Wskaźniki oczekiwanej zmienności z rynku opcji pokazywały, że z dużym prawdopodobieństwem ruch może wynieść do 80 pipsów.

W TRAKCIE: zlecenie oczekujące (1,00733) nad lokalnym szczytem zostało aktywowane, SL znajdował się pod korektą, a cel pierwotnie był odsunięty dalej niż wynikało to z formacji RGR ze względu na oczekiwaną większą zmienność.

Po aktywacji zlecenia i pierwszym silnym ruchu wzrostowym zlecenie SL zostało przesunięte nad miejsce wejścia. W tym samym czasie TP został przestawiony na niższy poziom ze względu na brak pierwszej silnej reakcji rynku. Niemniej jednak SL zostało trafione szybciej przed mocną korektę niż TP.

chf2017-01-19_153835-portfel-rnz

PO FAKCIE: rynek wykonał jeden głęboki ruch korekcyjny, który zamknął zlecenie, a następnie zaczął podążać dalej na nowe szczyty. W przypadku braku przestawienie zlecenia SL na BE rynek zrealizowałby zakładany cel.

UWAGI: wszystko odbywało się na bardzo niskim interwale czasowym przy istotnym wydarzaniu. To powoduje, że każdy pips jest ważny, a spread może być rozszerzony, utrudniając zarządzanie kapitałem, szybką reakcję oraz poruszanie się po rynku.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.