https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

PORTFEL RNŻ – opis transakcji #3 (długa na US500)

PRZED FAKTEM: notowania kontraktu terminowego na indeks S&P500 przez długi czas pozostawały w trendzie bocznym z bardzo niewielkimi wahaniami. To, co zwracało uwagę, to fakt, że w momencie gdy rynek walut panikował w reakcji na przemówienia Trumpa i wyprzedawał dolara, to na rynku akcji był względny spokój. Można by uznać, że giełdowe byki na chłodno przyjmowały brak informacji o planie fiskalnym i działaniach w realnej gospodarce, co tylko pokazywało siłę i odporność rynku na spadki.

Od strony technicznej rysowała się formacja głowy z ramionami na kontynuację trendu: https://youtu.be/j0VKQF9oeR0?t=3571.

W TRAKCIE: zlecenia oczekujące nad szczytem dużej i małej fali pierwszej (tak to wyglądało w chwili przeprowadzania analizy) zostały zrealizowane z dużym impetem wzrostu ceny, co może być charakterystyczne dla fali trzeciej w ramach fali trzeciej.

Pretekstem do wzrostów miały być informacje dotyczące budowy ropociągu od Kanady przez Stany Zjednoczone, co realnie ma spowodować wzrost miejsc pracy oraz doprowadzić do rozwoju przemysłu, a ropociąg ma być budowany przez amerykańskie firmy z amerykańskich surowców, co sprzyja amerykańskim spółkom.

Zrzut ekranu z transakcji znajduje się w społeczności google+ (Widzowie RNŻ).

Opis W TRAKCIE oraz PO FAKCIE będzie jeszcze aktualizowany.

W TRAKCIE (26.01.17, godz. 8:50) cd.: ze względu na osiągnięcie pierwszego zasięgu dla jednej z dwóch formacji jedna z pozycji została zdjęta.
SL dla drugiej został podniesiony.

Jeśli to ma być fala trzecia, to nie może się i tak cofnąć do szczytu fali 1. Jeśli natomiast ma być to układ ABC, gdzie obecnie A=C, to zwrot powinien nastąpić lada chwila – dlatego zabezpieczenie drugiej pozycji.

Zrzut ekranu: https://plus.google.com/+RynkiNaŻywo/posts/GSmxo6jZo4T

AKTUALIZACJA 30.01.2017, godz. 14:48 – druga pozycja została zamknięta na SL ustawionym nad miejsce otwarcia transakcji ze względu na wzrost zamieszania odnośnie dekretu Trumpa:

PODSUMOWANIE: jedna transakcja zakończona na +1 proc., druga na BE. Zestawienie transakcji w społeczności google+ „Widzowie RNŻ”.

Gdyby nie BE, to cel zostałby osiągnięty:

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.