https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA NADCHODZĄCEGO TYGODNIA

ECB, NFP, RBA, Chiny i polityka

W tygodniu rozpoczynającym się od 6 marca uwaga rynków finansowych powinna w głównej mierze koncentrować się na 3. czynnikach: rynku pracy w USA, posiedzeniu ECB i danych makroekonomicznych z Chin.

W ostatnim czasie istotnie wzrosło prawdopodobieństwo tego, że na posiedzeniu w dniach 14-15 marca Fed podniesie stopy procentowe. Trudno w to uwierzyć, że niektórzy są pewni, że stopy wzrosną do 0,75-1,00%. Na tydzień przed posiedzeniem ocena tego prawdopodobieństwa będzie uzależniona głównie od spływających z USA danych z rynku pracy. Tradycyjnie już w środę zostanie opublikowany raport ADP o zatrudnieniu w sektorze prywatnym, a w piątek oficjalne miesięczne dane o bezrobociu, zatrudnieniu i płacach.

Równie dużym wydarzeniem będzie czwartkowe posiedzenie ECB. Zmiana stóp procentowych i programu skupu aktywów wprawdzie nie jest oczekiwana, ale nowe prognozy gospodarcze ECB mogą rzucić nieco więcej światła na przyszłość prowadzonej przez bank polityki monetarnej.

Trzecią grupą raportów na którą trzeba zwrócić uwagę, będą dane z Chin. W środę zostanie opublikowany bilans handlowy, a w czwartek dane o inflacji. Raport te mocniej mogą wpłynąć zwłaszcza na surowce.

728x90_fxcuffs_v1

W kraju wydarzeniem tygodnia będzie posiedzenie RPP, które nie przyniesie zmiany stóp procentowych, ale podobnie jak w przypadku ECB, rzuci nieco więcej światła na przyszłość. W tym na oczekiwania tego, czy faktycznie z podwyżką Rada wstrzyma się do 2018 roku.

Niezmiennie też należy śledzić światową politykę. A więc decyzje Trumpa, sondaże przed wyborami we Francji i Niemczech, doniesienia nt. BREXIT-u, a także rozpoczynający się 9 marca szczyt Unii Europejskiej.

Tydzień zakończy się natomiast zmianą czasu w USA i Kanadzie. Dlatego przez kolejne 2 tygodnie publikacja danych z tych krajów będzie miała miejsce o godzinę wcześniej niż zwykle.

PONIŻSZE ZESTAWIENIE ZAWIERA NAJWAŻNIESZE WYDARZENIA TYGODNIA 6-12 MARCA 2017

 

PONIEDZIAŁEK, 26.03.2017

AUSTRALIA: Sprzedaż detaliczna (styczeń)
USA: Zamówienia w przemyśle (styczeń)

WTOREK, 07.03.2017

AUSTRALIA: Decyzja RBA ws. stóp proc.
(Inwestorzy są pewni, że RBA nie zmieni  stóp procentowych, pozostawiając główną z nich na poziomie 1,50%. Stopy prawdopodobnie pozostaną bez zmian do końca roku. Dlatego posiedzenie owszem może wprowadzić trochę zamieszania w notowaniach AUD, ale raczej nie będą to tendencje długoterminowe)
NIEMCY: Zamówienia w przemyśle (styczeń)
STREFA EURO: PKB fin. (IV kw.)
USA: Bilans handlowy (styczeń)
USA: Zapasy ropy wg API (tydzień)
(Tradycyjnie raport API, podobnie jak środowy raport DOE, będą jednym z głównych wydarzeń na rynku ropy)
ŚRODA, 08.03.2017

POLSKA: Decyzja RPP ws. stóp procentowych
(Nie jest oczekiwana ani zmiana stóp procentowych, ani zmiana wskazań co do przyszłej polityki monetarnej. RPP powinna podtrzymać deklarację, że czas na podwyżkę kosztu pieniądza będzie dopiero w 2018. Dlatego jedynym wartym uwagi tematem będą najnowsze prognozy PKB i inflacji)
CHINY: Bilans handlowy (luty)
(Te, jak i czwartkowe dane o inflacji w Chinach, mogą mieć potencjalny wpływ na sytuację na rynku surowcowym. Im lepsze perspektyw tamtejszej gospodarki, tym droższe surowce. I odwrotnie)
JAPONIA: PKB fin. (IV kw.)
NIEMCY: Produkcja przemysłowa (styczeń)
SZWAJCARIA: Inflacja CPI (luty)
USA: Raport ADP (luty)
(Raport przyniesie przedsmak emocji przed piątkową publikacją oficjalnych danych z amerykańskiego rynku pracy, ale nie powinien sprowokować silniejszych wahań rynku walutowego)
USA: Zapasy paliw (tydzień)

CZWARTEK, 09.03.2017

SZCZYT UNII EUROPEJSKIEJ
(Z punktu widzenia przyszłości Unii Europejskiej znacznie ważniejszy będzie rocznicowy szczyt zaplanowany na 25 marca czyli w 60. rocznicę podpisania traktatów rzymskich, ale ten odbywający się 9-10 marca może przynieść pierwsze sugestie kierunku w którym podąży ostatecznie Unia. Jako, że podczas tego szczytu odbędzie się również głosowanie ws. przedłużenia kadencji Donalda Tuska, to jednocześnie poznamy siłę polityczną polskiego rządu i to na ile teraz zagraniczni przywódcy liczą się z Polską i na ile ta jest zdolna budować koalicje polityczne wokół swoich pomysłów. To wszystko oczywiście nie będzie miało bezpośredniego przełożenia na rynki finansowe, w tym na notowania euro i złotego, ale będzie tworzyć atmosferę na tych rynkach)
CHINY: Inflacja CPI i PPI (luty)
STREFA EURO: Decyzja ECB ws. stóp procentowych
(ECB nie zmieni stóp procentowych i programu QE, ale wpływ na decyzje inwestorów będą miały najnowsze prognozy PKB i inflacji, a także to co o przyszłej polityce monetarnej powie Mario Draghi. To będzie jedno z głównych wydarzeń rynkowych)
USA: Zasiłki dla bezrobotnych (tydzień)

PIĄTEK, 10.03.2017

NIEMCY: Bilans handlowy (styczeń)
UK: Bilans handlowy, produkcja przemysłowa (styczeń)
USA: Bezrobocie, NFP (luty)
(Dane, o ile zaskoczą na plus, mogą postawić przysłowiową kropkę nad i jeżeli chodzi o marcową podwyżkę stop procentowych przez Fed. Liczyć będzie się wynik NFP, a także o ile wzrosły wynagrodzenia. Najmniej istotne będzie bezrobocie. Gorsze od oczekiwań dane zmniejszą szansę na podwyżkę i osłabią dolara)
KANADA: Bezrobocie, zatrudnienie (luty)

NIEDZIELA, 12.03.2017

Zmiana czasu z zimowego na letni m.in. w USA i Kanadzie

 

PRZYGOTOWAŁ:

Marcin Kiepas
główny analityk Fundacji FxCuffs

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.