https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Podsumowanie przed decyzją Banku Australii – RBA

W nocy o godzinie 4:30 poznamy decyzję RBA w sprawie stóp procentowych. Bank centralny utrzymuje główną stopę procentową na rekordowo niskim poziomie 1,5 proc.od połowy 2016 roku ze względu na brak istotnego wzrostu inflacji oraz spowolnienie na rynku nieruchomości.

Poniżej znajdują się opinie kilku instytucji finansowych odnośnie oczekiwań przed tą decyzją:

 

Deutsche Bank

Ze względu na pogarszające się perspektywy dla światowej gospodarki oraz odczyty inflacji za czwarty kwartał RBA może pozwolić sobie na pauzę w działaniu do 2020 roku. Dopiero później stopy mogą wzrosnąć.

 

Barclays

Przejściowe czynniki wpływające na wzrost cen w czwartym kwartale nie wpłyną na ocenę banku centralnego. Wcześniejszy spadek cen ropy naftowej, niski wzrost płac czy spadające ceny nieruchomości – czynniki te wpłyną na powstrzymanie się RBA od normalizacji polityki monetarnej przez dłuższy czas – nawet jeśli rynek pracy pozostanie relatywnie silny. Pierwsza podwyżka stóp mogłaby mieć miejsce w 1q 2020, a druga w 2q 2020.

 

Capital Economics

Inflacja najprawdopodobniej będzie spadać poniżej 2-3 proc. celu RBA. Bank będzie musiał wkrótce ponownie rozważyć swoje zdanie na temat tego, czy kolejne działania na stopach procentowych miałyby być podwyżką. To może się wydarzyć, gdy dynamika PKB spadnie do 2 proc. w tym roku.

 

AMP Capital

Dane z australijskiej gospodarki nie zachwycają, co sugeruje, że RBA będzie miał obniżyć swoje optymistyczne prognozy dotyczące wzrostu gospodarczego nim obetnie stopy w drugiej połowie roku. Na koniec roku główna stopa wyniesie 1 proc. – uważa AMP.

Jak wynika z wyceny jednodniowych opcji na AUDUSD zmienność podczas tego wydarzenia może być bardzo nieznacznie podwyższona. Zmienność implikowana przekracza nieznacznie 11 proc., co przekłada się na oczekiwany ruch o około 50 pipsów – wynika z wyceny opcji.

 

Daniel Kostecki

Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.