https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Rada Polityki Pieniężnej i oczekiwanie najdłuższe od lat

 

Dziś zakończyło się dwudniowe posiedzenie RPP, na którego finał musieliśmy wyjątkowo długo czekać, gdyż była to najpóźniej ogłoszona decyzja w sprawie stóp procentowych od września 2010 roku.

Z reguły czym później pojawiała się decyzja, to tym dłużej Rada musiała debatować, bo miała nad czym, i tym większe szanse na zmianę kursu polityki monetarnej w przyszłości. Czym krótszy był czas do publikacji, tym były mniejsze szanse na zmiany stóp, ponieważ sytuacja była pod kontrolą i nie zmieniała się na tyle, aby poświęcać na dyskusję dużo czasu.

W zasadzie nie można się dziwić, ponieważ od ostatniego posiedzenia RPP sporo się działo. Dane ze strefy euro pogarszają się w zastraszającym tempie, niepewność odnośnie kształtu Brexitu wzrosła, a FED zakomunikował przerwę w cyklu zacieśniania polityki monetarnej. Z kolei w Polsce mimo ostatniego znakomitego odczytu PKB obserwujemy coraz gorsze wyniki chociażby PMI dla przemysłu, a fatalne dane z Niemiec prędzej czy później zachwieją i naszą gospodarką.

Niemniej jednak Rada postanowiła pozostawić stopy procentowe na niezmienionym poziomie, gdzie stopa referencyjna to wciąż 1,5 proc.

Złoty dziś od początku dnia tracił na wartości co nie zmieniło się po decyzji RPR. O godzinie 14:50 za dolara należało zapłacić 3,76 złotego, a za euro 4,29 złotego.

Na godzinę 16:00 zaplanowana jest konferencja prasowa, która zapowiada się wyjątkowo ciekawie, a także pojawi się komunikat tłumaczący dzisiejszą decyzję.

 

Daniel Kostecki

Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.