https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Goldman Sachs zmienia oczekiwania odnośnie stóp w Australii

 

Dobrze wszystkim znany bank Goldman Sachs przesuwa swoje oczekiwania odnośnie podwyżki stóp procentowych w Australii z 2019 roku na 2020.

Goldman przesunął swoją prognozę odnośnie zacieśnienia polityki monetarnej i podwyżki o 25 pkt. bazowych z 4 kwartału 2019 na 3 kwartał 2020 roku. Zmiana ta ma związek z poglądem GS, który uważa, że sytuacja gospodarcza w Australii stała się bardziej niepewna. Co więcej amerykański bank uważa, że przy znacznym pogorszeniu ekonomicznym możliwe jest nawet cięcie stóp w pierwszej połowie 2019 roku.

Niepewność odnośnie globalnego wzrostu gospodarczego, coraz słabsze badania ankietowe w biznesie oraz spadające ceny domów podsyciły niepewność – pisze bank w swojej notce dodając, że pierwsze półrocze 2019 roku jest okresem ryzykownym dla gospodarki, która może być słaba pod względem PKB w IV kwartale.

GS wylicza szanse na obniżkę stóp procentowych w pierwszej połowie roku na 35 proc. wobec 5 proc. szans na podwyżkę. Projekcje dla wzrostu gospodarczego GS zakładają wynika na poziomie 2,7 proc. w 2019 roku oraz 2,8 proc. w 2020 roku.

Bank Rezerwy Australii pozostawił na lutowym posiedzeniu główną stopę procentową na rekordowo niskim poziomie 1,5%, przedłużając swój rekordowy okres bezczynności w polityce monetarnej – 30 miesiąc z rzędu ze względu na niepewności co do perspektyw wydatków gospodarstw domowych i skutków spadających ceny mieszkań w niektórych miastach.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.