https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Na co szczególnie zwrócić uwagę w przyszłym tygodniu?

 

Informacje dotyczące rozmów handlowych na linii USA-Chiny będą najważniejszym tematem w przyszłym tygodniu. Ostatnie komentarze sugerują, że USA i Chiny mogą zbliżać się do porozumienia, które może zapobiec (lub przynajmniej opóźnić) wprowadzenie dodatkowych ceł na produkty importowane z Chin o wartości 200 miliardów dolarów.

Prezydent USA Donald Trump zasygnalizował ostatnio chęć osiągnięcia porozumienia i zaproponował szczyt w marcu, ale będzie to wymagało od Chin ustępstw w kwestii własności intelektualnej i dzielenia się technologią, a także zapewne zakupu większej ilości amerykańskich produktów.

Należy również pamiętać, że nie został zakończony temat dotyczący nałożenia ceł na import samochodów z Europy. Gdy temat Chin zostanie wyciszony niewykluczone, że Donald Trump zwróci się w stronę Starego Kontynentu. Wciąż czekamy na decyzję amerykańskiego Departamentu Handlu dotyczącę tego, czy import samochodów jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego USA przez szkody wyrządzane amerykańskiego sektorowi motoryzacyjnemu, czy nie. Jeśli okaże się, że Trump ma możliwość nałożenia ceł na samochody z Europy, to dla spowalniającej już gospodarki strefy euro oraz przede wszystkim Niemiec byłby to ogromny cios – odbiłoby się to także na polskiej gospodarce.

Przyszły tydzień to również seria publikacji indeksów PMI. W styczniu zbiorczy wskaźnik PMI dla strefy euro utrzymał się na poziomie 51 pkt. będąc blisko granicy 50 pkt. Odczyty w przyszłym tygodniu pokażą, czy gospodarki europejskie złapią oddech czy też sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy.

Spoglądając na indeksy zmienności dla funta, euro oraz jena, liczące implikowaną zmienność na nadchodzące 30 dni widzimy, że zmienność na parach z euro oraz z jenem może nadal być niewielka, a z kolei zmienność na funcie brytyjskim – choć spadła – nadal pozostaje na podwyższonym poziomie.

2019-02-15_13h05_29

Źródło: tradingview

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.