https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Na co zwrócić uwagę podczas przyszłotygodniowego posiedzenia EBC?

 

Już w czwartek 7 marca będzie mieć miejsce publikacja decyzji Europejskiego Banku Centralnego wraz z konferencją prasową oraz zaprezentowaniem najnowszym projekcji makroekonomicznych Banku. Projekcje są publikowane cztery raz w roku i to one stanowić będą zapewne istotny punkt całego czwartkowego przedstawienia serwowanego przez Europejski Bank Centralny.

Jak powszechnie wiadomo sytuacja w strefie euro, a przede wszystkim w Niemczech, różowa nie jest, ponieważ spowolnienie gospodarcze postępuje, a inflacja jest daleko od celu banku centralnego. Stąd kluczowe będzie spojrzenie rozstrzygnięcie, czy spowolnienie jest przejściowe, czy też trwałe. To z kolei będzie widoczne w projekcjach.

Najnowsza projekcja ekspertów EBC prawdopodobnie pokaże korektę w dół PKB na 2019 r. (1,7% w grudniowych prognozach). Jednak każda rewizja, która nie spadnie poniżej obecnego konsensusu na poziomie 1,4%, jeszcze może wskazać, że nie ma powodu do paniki, a sytuacja pogorszyła się tylko nieco bardziej, niż EBC się tego spodziewał. Wszelkie znaczące korekty w dół prognoz EBC na 2020 r. I 2021 r. (1,7% i 1,5% w grudniu) byłyby znacznie bardziej alarmującym sygnałem, zwłaszcza że tym razem wszelkie zmiany w prognozach byłyby głównie spowodowane zmianami w całościowej ocenie gospodarki.

Tymczasem drugim kluczowym tematem będzie konferencja prasowa i to, czy toczyły się dyskusje odnośnie programów płynnościowych dla banków i tanich pożyczek, które mogłyby wesprzeć gospodarkę. Wydaje się, że na tym posiedzeniu taki komunikat mógłby się pojawić – bez działań, ale z ewentualną ich zapowiedzią, gdy sytuacja się pogorszy i zapewnienie tego, że EBC ma stosowne narzędzia w przypadku wystąpienia czarnego scenariusza.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.