https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Decyzja RBA już dziś w nocy – zobacz co jest w cenach AUD

 

Dziś, a w zasadzie jutro o godzinie 4:30 poznamy decyzję Banku Australii w sprawie stóp procentowych. Te na tym posiedzeniu z bardzo dużym prawdopodobieństwem nie ulegną zmianie, a najistotniejszym będzie komunikat i spojrzenie RBA na gospodarkę i w konsekwencji na podejście do stóp procentowych w najbliższej przyszłości.

Na dzień przed decyzją poznaliśmy najnowsze spojrzenie analityków banku Nomura, którzy zmienili swoje podejście odnośnie poziomu głównej stopy procentowej w Australii w najbliższej przyszłości. Według ich raportu RBA zdecyduje się na dwukrotne cięcie stóp procentowych w tym roku, każde po 25 punktów bazowych. Oznaczałoby to spadek głównej stopy do 1 proc. z i tak już rekordowo niskiego poziomu 1,5 proc.

Nomura zatem zrezygnowała ze swojego wcześniejszego podejścia do stabilnych stóp w Australii w 2019 i 2020 roku ze względu na słabszy wzrost i dalsze ryzyka spowolnienia w gospodarce. Według banku obniżka nastąpi w lipcu i w sierpniu, a kurs AUDUSD będzie poruszać w konsolidacji między poziomami 0,68-0,71 USD.

2019-03-04_11h34_18Prawdopodobieństwa dla zmian stóp procentowych w Australii. Źródło: Bloomberg

Tymczasem rynek stopy procentowej szacuje cięcie stóp na obecnym posiedzeniu na poziomie 2 proc., a największy przeskok prawdopodobieństwa obserwujemy w miesiącach wakacyjnych z 40 proc. szansami na obniżkę w sierpniu. Jak wynika z powyższych danych rynkowi stopy procentowej daleko jest do dyskontowania pełnej obniżki do końca roku, a co dopiero dwóch obniżek po 25 pb.

Innymi słowy, jeśli faktycznie miałoby dojść do obniżek, to przestrzeń do osłabienia AUD byłaby bardzo duża, ponieważ taki wariant nie jest obecnie w cenach. Z kolei nastawienie neutralne w tym roku to korzystne rozwiązanie dla australijskiej waluty.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.