https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Funt i Brexit w opinii światowych instytucji

 

Brytyjska waluta radzi sobie najlepiej spośród grona głównych walut świata z racji zmniejszających się szans na Brexit bez umowy i na coraz większe szanse na Brexit z umową lub oddalenie Brexitu w czasie. Nad tymi scenariuszami pochyliły się 16 największych instytucji finansowych i przedstawiły swoje oczekiwania w ankiecie przygotowanej dla agencji Bloomberg.

Wynika z niej, że jest tylko 9 proc. szans na to, że Wielka Brytania opuści Unię Europejską bez umowy pod koniec marca. O wiele większe prawdopodobieństwo przypisuje się scenariuszowi odłożenia wyjścia w czasie oraz osiągnięcia porozumienia i zawarcia umowy z UE do końca marca – jeden i drugi scenariusz wydaje się być dla funta pozytywny.

Z ankiety wynika, że 54 pro. respondentów uważa, że Brexit zostanie odsunięty w czasie, w czego konsekwencji notowania GBPUSD powędrują do poziomu 1,33. Drugim najbardziej prawdopodobnym scenariuszem z wynikiem 37 proc. jest uzyskanie poparcia przez premier May i wyjście z UE w terminie. To z kolei może pchnąć notowania GBPUSD w stronę 1,38 – uważają ankietowani – byłby to poziom niewidziany na tym rynku od kwietnia 2018 roku.

Szanse na Brexit bez porozumienia spadły poniżej 10 proc. z 20 proc., które z kolei wynikały z podobnej ankiety przeprowadzonej w styczniu.

Co dalej z Brexitem i rozkładem głosowań oraz dat?

Do 12 marca premier May ma czas na przygotowanie wszystkich ustaleń z trwających kolejnych negocjacji, które mają sprawić, że umowa będzie do zaakceptowania przez brytyjski parlament.

Jeśli 12 marca umowa zostanie zaakceptowana przez polityków, to finalna umowa z Unią Europejską powinna zostać podpisana na szczycie UE w dniach 21-22 marca.

Jeśli jednak 12 marca parlament odrzuci propozycję premier May, to 12 marca odbędzie się głosowanie za tym, czy UK ma wyjść bez umowy. Jeśli to zostanie odrzucone, to 14 marca będzie mieć miejsce głosowanie z wydłużeniem terminu Brexitu. Jeśli zostanie to zaakceptowane, to na szczycie UE 21-22 marca zostanie podpisane opóźnienie wyjścia z UE. Jest jeszcze szansa na jedno głosowanie po 12 marca nad drugim referendum.

We wtorek o godzinie 13:05 kurs GBPUSD wyniósł 1,3170.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.