https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Bank Kanady już dziś – co jest w cenach?

 

Decyzja Banku Kanady wraz z komunikatem pojawi się już dziś. Jest to ciekawa publikacja, ponieważ ostatnie dane z kanadyjskiej gospodarki nie były najlepsze, a i sytuacja techniczna na parze USDCAD prezentuje się interesująco.

Na ostatnim posiedzeniu Bank Kanady utrzymał główną stopę procentową na poziomie 1,75 proc., który to poziom jest najwyższym od grudnia 2008 roku. Wtedy też decydenci stwierdzili, że potrzebne będą dalsze podwyżki stóp procentowych, aby utrzymać inflację w neutralnym zakresie 2-procentowego celu, a tempo tych podwyżek będzie zależeć od kilku czynników, w tym od wydarzeń na rynkach ropy naftowej, kanadyjskiego rynku nieruchomości i globalnego handlu.

Scenariusz z podwyżkami stóp procentowych jest na tę chwilę wykluczony przez uczestników rynku stopy procentowej. Spoglądając na prawdopodobieństwa dla zmian kosztu pieniądza w Kanadzie widzimy, że do końca roku wyceniony jest brak zmian w stopach procentowych:

2019-03-06_12h28_02Prawdopodobieństwo dla zmian stóp procentowych w Kanadzie. Źródło: Bloomberg

Szanse na podwyżkę w czasie mogą co prawda wydawać się większe niż na obniżkę, ale wynoszą zaledwie 9,2 proc. w październiku 2019 roku przy szansach na obniżkę na poziomie 2,3 proc. Zatem brak zmian jest szacowany na 88,5 proc.

Rynek jest zatem nastawiony o wiele bardziej neutralnie do polityki monetarnej niż sam Bank Kanady. Utrzymanie jastrzębiej retoryki przez BoC mogłoby być korzystne dla CAD, a z kolei zmiana zdania na neutralne podejście prawdopodobnie zmniejszyłoby rynkowe szanse na podwyżkę w tym roku do zera i możliwe, że wywarło by negatywną presją na CAD. Decyzja i komunikat już o godzinie 16:00.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.