https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

To warto wiedzieć przed decyzją EBC

 

Traderzy na rynku euro mogą mieć gołębie oczekiwania przed decyzją Europejskiego Banku Centralnego. Zachowanie kursu walutowego oraz pozycjonowanie mogą sugerować, że inwestorzy stoją bardziej po krótkiej stronie rynku, ponieważ oczekuje się obniżenia prognoz wzrostu gospodarczego i inflacji.

Jednak, aby Mario Draghi brzmiał bardziej gołębio niż oczekuje tego rynek, musiałoby ulec zmianie określenie, że stopy procentowe pozostaną na niezmienionym poziomie przynajmniej do lata 2019 roku lub musiałaby pojawić się wskazówka, że taka zmiana komunikatu nastąpi na kolejnym posiedzeniu.

Rynek stopy procentowej już przesunął swoje oczekiwania odnośnie podwyżek przynajmniej do kwietnia przyszłego roku. Uwaga podczas czwartkowej decyzji koncentruje się również na temacie kolejnej rundy długoterminowych, tanich pożyczek dla banków. Aczkolwiek rynek jest podzielony w opiniach, czy już teraz poznamy wszystkie szczegóły odnośnie TLTRO, czy poczekamy na to do kwietnia.

Niedźwiedzie na EURUSD mogą zyskać większą pewność dla swoich pozycji, gdyby rynek na wykresie dziennym zamknął się poniżej 1,1215. Brak takich spadków mógłby prowadzić do kontynuacji trendu bocznego lub nawet short squeezu.

Bank Goldman Sachs spodziewa się, że EBC ogłosi nowy program TLTRO, co wesprze notowania euro, a z kolei Morgan Stanley widzi ograniczoną przestrzeń do gołębiej niespodzianki.

Inwestorzy na rynku opcji walutowych nie oczekują wielkiej niespodzianki podczas dzisiejszego wydarzenia. Implikowana zmienność była o poranku niższa niż w przypadku większości dni z decyzją EBC w ubiegłym roku.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.