https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Rynek opcji walutowych przed decyzją EBC – czy zmienność zaskoczy?

 

Rynek opcji walutowych ma to do siebie, że jako jedyny próbuje oszacować zmienność w przyszłości, a dokładniej w danym terminie do zapadalności konkretnych opcji. Przeważnie wskaźniki analizy technicznej zajmują się zmiennością, która już miała miejsce na zamkniętych interwałach czasowych. Natomiast inwestorzy na opcjach próbują oszacować to, co dopiero będzie miało miejsce – oczywiście też nie są w tym nieomylni

I także też dla opcji walutowych na parę EURUSD zmienność szacowana dla jutrzejszych wydarzeń podczas decyzji i konferencji EBC nie jest duża i są szanse na to, że tegoroczne dołki nie zostaną przekroczone lub jeśli miałyby zostać naruszone, to i tak mało prawdopodobnym jest silny trend spadkowy.

Zmienność implikowana co prawda wzrosła do poziomu niewidzianego od 30 stycznia, czyli 11,31, aby następnie cofnąć się od 10,74. Przez ostatnie cztery posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego, na dzień przed decyzją, nie obserwowano tak niskiej zmienności implikowanej. Wygląda więc na to, że rewizja projekcji dotyczących inflacji oraz wzrostu gospodarczego przez EBC to za mało, aby wprawić kurs EURUSD w większe wahania.

Inwestorzy na opcjach zwiększyli swoje nastawienie niedźwiedzie do euro lub też chronią się przed ewentualną gołębią retoryką Banku, ponieważ zwiększyli swoje zaangażowanie w opcje PUT mogące zyskiwać wtedy, gdy kurs EURUSD spada. Obrazuje to tygodniowe zestawienie risk reversal, które wzrosło do 32 pkt. bazowych na korzyść PUT w porównaniu do 21 pb. na koniec lutego.

Decyzja EBC już jutro o godzinie 13:45, a konferencja prasowa o godzinie 14:30. Dziś o 11:45 kurs EURUSD znajdował się na poziomie 1,1300.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.