https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

EURUSD – niedźwiedzie dostały to, czego chciały

 

Budowanie pozycji krótkich na kontraktach na euro, gdy te przebywały w konsolidacji, trwało przynajmniej od połowy 2018 roku. To właśnie wtedy kurs głównej pary walutowej i co za tym idzie kontraktów na euro przeszły w fazę trendu bocznego pomiędzy poziomami 1,1200 do 1,1700. Z punktu widzenia średnio i długoterminowego obserwowany ruch bez konkretnego kierunku mógł znudzić obserwatorów tego rynku.

2019-03-08_11h34_16Pozycjonowanie spekulantów i kurs EURUSD. Źródło: tradingster.com

Jednakże w tym czasie mimo, że cena sama w sobie na to nie wskazywała, trwało systematyczne budowanie pozycji krótkich przez inwestorów spekulacyjnie nastawionych do rynku – wynika z danych CFTC.

To właśnie od połowy 2018 roku pozycje krótkie zaczęły przeważać nad pozycjami długimi na rynku kontraktów na euro, a chętnych do handlu na spadek wartości wspólnej waluty tylko przybywało. Lokalne apogeum wystąpiło pod koniec lutego, gdzie przewaga pozycji krótkich nad długimi osiągnęła wartość prawie 75 tys. kontraktów. Należy dodać, że w tym czasie kurs EURUSD jeszcze przebywał w konsolidacji.

Wczorajsze załamanie kursu powoduje, że handlujący na spadki dostali to, czego chcieli i mogą czuć się zadowoleni ze wcześniej podjętej decyzji handlu przeciwko euro. Warto jednak pamiętać o znanym powiedzeniu – kupuj plotki, sprzedawaj fakty. Czy zatem ostatni spadek posłuży do zamykania zbieranych pozycji krótkich? Tego dowiemy się już wkrótce przy okazji kolejnych raportów COT publikowanych przez CFTC.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.