https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Techniczne spojrzenie na egzotyczne waluty EM

 

Od momentu spadku zmienności na rynku walutowym i to zarówno dla walut rozwiniętych, jak i rozwijających się, powrócił temat carry trade względem euro czy dolara. Stąd też przyjrzymy się sytuacji technicznej na wysoko oprocentowanych walutach, jak meksykańskie peso MXN, turecka lira TRY oraz południowoafrykański rand ZAR.

USDMXN – potencjalna formacja flagi

2019-03-11_16h15_55Wykres USDMXN. Źródło: platforma Conotoxia

Spoglądając na wykres dzienny pary USDMXN obserwujemy strukturę na kształt formacji flagi. W uproszczeniu jest to ruch korekcyjny, który można opisać dwoma równoległymi liniami tworzącymi kanał trendowy, która to korekta pojawia się po wcześniejszym silnym impulsie. Obecnie notowania właśnie w takim kanale pozostaję, testując jego górne ograniczenie. Poprzedni test zakończył się próbą wybicia z kanału dołem. Z książkowego punktu widzenia, to właśnie wybicie dołem z formacji może zwiastować kontynuację trendu. Wybicie w tym przypadku górą z formacji mogłoby być niekorzystne dla MXN.

EURTRY – kanał trendowy

2019-03-11_16h20_29Wykres EURTRY. Źródło: platforma Conotoxia

Spoglądamy na wykres EURTRY, ponieważ na tej parze carry jest większe niż na USDTRY, ze względu na niższe stopy procentowe w strefie euro niż w USA. Na wykresie obserwujemy próbę zwrotu przy poprzednim lokalnym oporze, gdzie kilkukrotnie pojawiały się lokalne wierzchołki. Dodatkowo notowania wciąż pozostają wewnątrz kanału trendowego, którego górne i dolne ograniczenie stanowi lokalne miejsce oporu i wsparcia – i tak cały czas od połowy lutego.

EURZAR – korekta pędząca?

2019-03-11_16h23_32Wykres EURZAR. Źródło: platforma Conotoxia

Na wykresie dziennym pary EURZAR widzimy potencjalny układ korekty pędzącej, gdzie aktualnie notowania znajdują się blisko równości względem poprzedniego odbicia (ekspansja 100 proc.). Rejon ten może stanowić potencjalne miejsce oporu. Podobnie, jak w przypadku pozostałych dwóch par, tak i tutaj widzimy kanał trendowy. Wydaje się, że wybicie z niego dołem może potwierdzić zakończenie korekty pędzącej.

Warto zatem obserwować wysoko oprocentowane waluty EM, ponieważ struktury na wykresach wydają się być interesujące.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.