https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Funt brytyjski – za nami emocjonująca noc, a przed nami kulminacyjny wieczór

 

Budowania napięcia przed kluczowym dzisiejszym głosowaniem, to jak realizowanie skrupulatnie przygotowanego scenariusza do dobrego politycznego thrillera z gwiazdorską obsadą – kto wie, może kiedyś powstanie o tym film, scenariusz z dramatycznymi zwrotami akcji w dużym stopniu jest już gotowy, ale brakuje happy endu.

Wczorajszy wieczór był bardzo emocjonujący z racji trwania kolejnych negocjacji na ostatnią chwilę. Premier May i Jean-Claude Juncker debatowali do późnych godzin nocnych i doszli do porozumienia. Jak podał Przewodniczący Komisji Europejskiej albo będzie porozumienie w takim kształcie, jak ustalono, albo go nie będzie. Wtedy dojdzie do Brexitu bez porozumienia lub do odwrotu całego procesu.

Na pozytywne informacje reagował również pozytywnie funt brytyjski. Kurs GBP wystrzelił, aby w relacji do dolara amerykańskiego znaleźć się w okolicach poziomu 1,3280, a w relacji do euro dotrzeć do 0,84753, czyli najniższego poziomu od maja 2017 roku.

Dziś również emocji brakować nie będzie. Czekamy na głosowanie, które powinno odbyć się wieczorem. Głosowanie, w którym premier May chce uzyskać poparcie dla wypracowanego wczoraj porozumienia. Choć nie będzie to łatwe, ponieważ lider opozycyjnej Partii Pracy Jeremy Corbyn już nawołuje do odrzucenia porozumienia.

Jakich zatem wahań na funcie brytyjskim można oczekiwać podczas dzisiejszego głosowania?

Zmienność dla opcji overnight na GBPUSD podskoczyła do poziomu 29 proc., co w przybliżeniu oznacza, że inwestorzy na rynku opcji szacują zmienność w kursie GBPUSD do jutra na poziomie około 250 pipsów. W zaokrągleniu oznacza to, że do jutra możliwe jest, że zobaczymy kurs GBPUSD w rejonie 1,3000 lub 1,3500, a będzie to zależeć od tego, jak potoczy się dzisiejsze głosowanie.

Co to oznacza dla złotego i pary GBPPLN?

W przybliżeniu przy założeniu szacunków inwestorów z rynku opcji na GBPUSD oraz przeliczeniu potencjalnych wartości przez obecny kurs USDPLN oczekiwana zmienność wynosi około 10 groszy. Zatem umocnienie funta może prowadzić kurs GBPPLN do 5,15, a z kolei osłabienie do 4,95 złotego.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.