https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Szanse na spadek stóp procentowych w USA powyżej 25 proc.

 

Wszystkie oczy zwrócone są dziś na funta brytyjskiego ze względu na zbliżające się głosowanie w sprawie planu premier May odnośnie opuszczenia UE w terminie. Niemniej jednak w międzyczasie zostały opublikowane dane dotyczące inflacji w Stanach Zjednoczonych za luty.

Inflacja konsumencka w Stanach Zjednoczonych wyniosła w lutym 1,5 procent rok do roku po wzroście o 1,6 procent w styczniu. Był to odczyt poniżej oczekiwań rynkowych na poziomie 1,6 proc. Jest to najniższa stopa inflacji od września 2016 r., Ceny wzrosły w tak wolnym tempie głównie ze względu na spadek kosztów benzyny i odzieży, podczas gdy ceny energii elektrycznej nie zmieniły się. W ujęciu miesięcznym ceny konsumenckie wzrosły o 0,2 procent, zgodnie z prognozami. Bez uwzględnienia żywności i energii stopa inflacji bazowej spadła do 2,1 procent z 2,2 procent w styczniu, poniżej prognoz na poziomie 2,2 procent.

2019-03-12_14h41_52

Dolar amerykański zareagował osłabieniem po publikacji danych, które wskazuje na brak pośpiechu ze strony FED odnośnie podwyżek stóp procentowych. Szanse na to, że koszt pieniądza w USA spadnie wynoszą ponad 25 proc. do stycznia 2020 roku.

2019-03-12_14h52_05Szanse na obniżkę stóp procentowych w USA. Źródło CME Group

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.