https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Goldman Sachs dalej stawia na funta

 

Popularny w kręgu inwestorów amerykański bank Goldman Sachs podtrzymuje swoje zdanie odnośnie funta brytyjskiego. Wcześniej, pod koniec lutego, bank wydał notkę, w której stwierdził, że kurs pary EURGBP może spaść do poziomu 0,85, jeśli szanse na twardy Brexit zmniejszą się. Wtedy też GS dawał jedynie 15 proc. na wyjście UK z UE bez umowy, a kurs EURGBP już wczoraj osiągnął pierwszy zakładany poziom 85 eurocentów za funta.

Co dalej? Jaki jest następny ważny poziom zdaniem Goldman Sachs?

Według banku, jeśli Brexit zostanie oddalony w czasie, to kurs funta względem euro może sięgnąć poziomów, które ostatnio były widziane aż trzy lata temu. Dokładnej kurs EURGBP miałby cofnąć się do poziomów, które były obserwowane w dniu referendum w sprawie Brexitu, czyli 0,8000.

Wydłużenie procesu Brexitu będzie dobrą wiadomością dla funta, ponieważ otwiera drzwi do bliższych stosunków z Unią Europejską – podaje Goldman Sachs. Niemniej jednak zwraca uwagę również na ryzyka związane z ewentualnymi wyborami czy wyjściem z UE bez porozumienia, co mogłoby prowadzić kurs EURGBP do parytetu – dodaje GS.

Kurs EURGBP dziś po południu znalazł się na poziomem 0,8500 w oczekiwaniu na kolejne głosowanie w brytyjskim parlamencie.

2019-03-13_14h00_11Notowania EURGBP na przestrzeni trzech lat. Źródło: platforma Conotoxia.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.