https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Morgan Stanley rekomenduje waluty skandynawskie

 

Popularny wśród opinii na temat rynku walutowego bank Morgan Stanley pochylił się nad walutami skandynawskimi, czyli koroną szwedzką i norweską.

Morgan Stanley rekomenduje zakup skandynawskich walut ze względu na to, że mogą one zyskać na poprawie globalnego wzrostu, szczególnie z Chin, co dobrze może wróżyć również szerszemu wzrostowi w Europie – czytamy w notce banku.

SZWECJA

Riksbank będzie pod presją wzrostu w gospodarce i inflacji ze względu na odbicie w światowym handlu. Nastroje biznesowe w Szwecji przewyższają zaufanie w Niemczech, a SEK może bardziej energicznie reagować na globalny wzrost gospodarczy niż EUR – podaje MS.

NORWEGIA

Dane norweskie wyróżniają się w grupie G-10 – stopa bezrobocia nadal spada, podczas gdy inflacja bazowa znacznie przewyższa oczekiwania. Prawdopodobnie będzie to powód kontynuacji jastrzębiej retoryki Norges Bank sugerującej, że różnice stóp procentowych mogą przesuwać się coraz bardziej na korzyść NOK.

Utrzymujące się wysokie ceny ropy byłyby również wsparciem dla NOK. Słabość USD również wydaje się coraz bardziej prawdopodobna, ponieważ inwestorzy coraz częściej przenoszą kapitał za granicę – konkluduje Morgan Stanley.

Trudno się nie zgodzić w tym momencie z podejściem powyższej instytucji, ponieważ Bank Norwegii może być jedynym bankiem z grona krajów rozwiniętych, który jest na ścieżce podwyżek stóp procentowych. Decyzję NB poznamy w już w przyszły czwartek 21 marca.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.