https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Globalni zarządzający wycofują się z rynku akcji

 

Mimo zdecydowanych wzrostów na rynkach akcyjnych od końca ubiegłego roku globalni zarządzający funduszami inwestycyjnymi wycofują się z rynku akcji. W 2019 roku indeks Nasdaq 100 wzrósł o 16,5 proc., S&P 500 o ponad 13, a niemiecki DAX o ponad 10 proc. Niemniej jednak globalni zarządzający zdecydowali się zmniejszyć swoje zaangażowanie w akcje do najniższego poziomu od września 2016 – wynika z comiesięcznej ankiety Bank of America.

2019-03-20_11h55_07Przez ostatnie 9 miesięcy to ryzyko wojny handlowej miało spędzać sen z powiek zarządzającym, a w marcowej ankiecie, która została przeprowadzona na 239 menedżerach zarządzających łącznie kwotą 664 mld USD (jak podaje Reuters), największym ryzykiem okazuje się spowolnienie chińskiej gospodarki – tak uważa około 30 proc. ankietowanych.

2019-03-20_11h59_56Globalni zarządzający wydają się być coraz bardziej ostrożni i zachowawczy, trzymając gotówkę czy inwestując w sektory defensywne oraz wycofując się z europejskich akcji.

2019-03-20_12h03_05To właśnie oczekiwanie spadku cen europejskich akcji jest obecnie uważane za tzw. most crowded trade, chociaż procentowy udział tej opinii w całym badaniu jest ponownie niewielki, jak w przypadku z poprzedniego miesiąca i określenia pozycji długich na EM, jako najbardziej zatłoczona transakcja.

2019-03-20_12h08_55
Sytuacja na wykresie indeksu grupującego 50 największych firm strefy euro. Źródło: platforma Conotoxia.

Tymczasem w kontekście działań Rezerwy Federalnej 55 proc. ankietowanych uważa, że FED będzie kontynuować cykl podwyżek stóp procentowych, a 38 proc. sądzi, że został on zakończony.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.