https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Czego rynek oczekuje przed FED?

 

Konsensus rynkowy wypracowany na podstawie ankiety agencji Bloomberg wskazuje na możliwość wskazania przez Rezerwę Federalną jeszcze jednej podwyżki stóp procentowych w tym roku, co oznaczałoby redukcję projekcji względem grudniowej, gdzie wskazywano na jeszcze dwie podwyżki w 2019. Z kolei na 2020 oczekuje się, że FED zasygnalizuje jeszcze jedną dodatkową podwyżkę – wynika ze wspomnianej ankiety.

W komunikacie do decyzji oczekuje się tego, że FED powtórzy, iż będzie nadal cierpliwy w kontekście dopasowywania stóp procentowych w przyszłości. Inwestorzy także pokładają nadzieje w tym, że FED ogłosi kiedy zostanie zakończona redukcja bilansu banku centralnego. Oczekiwania obecnie wskazują na czwarty kwartał tego roku. Wtedy suma bilansowa powinna znajdować się w rejonie 3,5 biliona USD.
2019-03-20_14h01_32Suma bilansowa FED. Źródło: federalreserve.gov

Należy jednak pamiętać, że wspomniane wyżej oczekiwania ekonomistów to nie to samo, co wycena rynku. Tutaj w grę wchodzi rynek stopy procentowej, który jest zdecydowanie mocniej nastawiony na gołębi komunikat, niż ankietowani przez Bloomberga.
2019-03-20_14h04_38Grudniowe projekcje FED a rynek stopy procentowej. Źródło: Bloomberg.

Rynek z kolei oczekuje wręcz jednej obniżki stóp procentowych do 2021 roku. Taka wycena może być zbyt agresywna, gdyż FED może iść bardziej w stronę neutralną niż gołębią, co mogłoby doprowadzić do zmiany opisywanej wyceny.

Decyzję FED wraz z komunikatem i projekcjami makroekonomicznymi poznamy dziś o godzinie 19:00, a konferencja prasowa szefa FED rozpocznie się o 19:30.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.