https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Korona norweska ponownie w centrum uwagi

 

Tak jak było to opisywane w poprzednich komentarzach dotyczących czy Banku Norwegii czy też korony norweskiej (NOK) waluta ta pozostaje jedną z ciekawszych z grona krajów gospodarek rozwiniętych, a Norges Bank pozostaje jedynym bankiem centralnym który może dalej podnosić stopy procentowe.

Dziś zgodnie z oczekiwania Bank Norwegii podniósł główną stopę procentową o 25 pb. z 0,75 proc. do 1 proc., czyli najwyższego poziomu od 2015 roku.
2019-03-21_10h11_11Główna stopa procentowa w Norwegii. Źródło: tradingeconomics.

Co więcej w komunikacie banku pojawiła się informacja, że w przeciągu kolejnych sześciu miesięcy najprawdopodobniej Bank podniesie stopy po raz kolejny. „Nasza obecna ocena perspektyw i bilansu ryzyka sugeruje, że stopa procentowa będzie najprawdopodobniej podniesiona w ciągu najbliższego półrocza” powiedział szef NB Oystein Olsen w oświadczeniu.

W reakcji korona norweska umocniła się do euro o 1 proc., docierając do poziomów ostatnio obserwowanych cztery miesiące temu.
2019-03-21_10h16_38Notowania EURNOK. Źródło: platforma Conotoxia.

Z kolei z punktu widzenia analizy fundamentalnej rozbieżność między działaniami EBC i NB powiększa się, gdyż pierwszy z banków centralnych odłożył w czasie podwyżki stóp, a drugi jest w cyklu zacieśniania polityki monetarnej.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.