https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Znakomite dane z australijskiego rynku pracy

 

Dziś w nocy poznaliśmy jedne z ważniejszych danych makroekonomicznych z punktu widzenia Banku Australii i decyzji w sprawie stóp procentowych. Pierwszym z istotnych rynków jest rynek nieruchomości, a drugim rynek pracy. To właśnie na rynek pracy RBA zwracał uwagę podczas ostatniego posiedzenia wskazując, że pogorszenie sytuacji mogłoby prowadzić do zmian stóp procentowych. O ile na rynku nieruchomości obserwujemy spadek cen, o tyle rynek pracy wciąż jest bardzo mocno, co może zmniejszać szanse na cięcie stóp procentowych w tym roku.

Sezonowo wyrównana stopa bezrobocia w Australii spadła do 4,9% w lutym 2019 r. z 5,0% w poprzednim miesiącu, podczas gdy konsensus rynkowy wynosił 5,0%. Była to najniższa stopa bezrobocia od czerwca 2011 r., liczba bezrobotnych spadła o 11 700, a w gospodarce pojawiało 4 600 nowych miejsc pracy.

Mówi się o tym, że Bank Australii mógłby obniżyć stopy procentowe raz lub dwa razy w drugiej połowie roku, jeśli stopa bezrobocia wzrosłaby do poziomów 5,3 – 5,5 proc. Rynek wciąż oczekuje cięcia o 25 pb. w lipcu lub w sierpniu. Zatem kolejne publikacje z rynku pracy i rynku nieruchomości będą kluczowe dla potwierdzenia lub zmiany tego gołębiego nastawienia.

Kurs AUDUSD wzrósł do najwyższych poziomów od końca lutego, w reakcji zarówno na projekcje FED, wskazujące na brak podwyżek stóp procentowych w tym roku, jak i na opisywane pozytywne dane z Australii.
2019-03-21_08h38_38Kurs AUDUSD. Źródło: platforma Conotoxia.

Z punktu widzenia wykresu notowania pokonały linię trendu spadkowego, zbliżając się do ostatnich wierzchołków w rejonie 0,7200.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.