https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Kolejna porażka Theresy May – funt pod presją

 

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że brytyjscy politycy sami nie wiedzą, czego chcą jeśli chodzi o pomysły na wyjście z Unii Europejskiej. Żadna z propozycji nie uzyskała większości w tym dzisiejsze głosowanie, po raz kolejny, nad planem premier Theresy May.

Posłowie zagłosowali w stosunku głosów 344 do 286 za odrzuceniem propozycji umowy rozwodowej Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Taki rezultat głosowania oznacza, że Brytyjczycy albo wyjdą z UE bez porozumienia 12 kwietnia albo zostaną “uwięzieni” we wspólnocie na dalszych wiele miesięcy, pertraktując kolejne warunki umowy.

Pojawiły się również informacje o tym, że spodziewane jest kolejne głosowanie już w poniedziałek nad alternatywnymi rozwiązaniami w sprawie Brexitu po dzisiejszej porażce rządu. Również szykowane jest wyjątkowe posiedzenie Rady Europejskiej “w związku z odrzuceniem przez Izbę Gmin umowy o wycofaniu postanowiłem zwołać posiedzenie Rady Europejskiej w dniu 10 kwietnia” napisał na twitterze przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

Funt brytyjski zareagował spadkiem po głosowaniu, przebijając poziom 1,3000. W rezultacie notowania zbliżyły się, po pokonaniu linii trendu, do ostatniego minimum, które może być pierwszym wsparciem.

2019-03-29_15h54_39
Kurs GBPUSD. Źródło: platforma Conotoxia.

Co więcej rzecznik Komisji Europejskiej stwierdził, że „scenariusz wyjścia bez umowy 12 kwietnia jest obecnie prawdopodobnym scenariuszem”, dodając że “UE przygotowuje się do tego od grudnia 2017 r. i jest teraz w pełni przygotowana na scenariusz braku porozumienia o północy 12 kwietnia. Komisja żałuje negatywnego głosowania w Izbie Gmin” – dodał rzecznik KE.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.