https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Oczekiwania przed decyzją RBA

 

Decyzja Banku Australii już jutro o godzinie 5:30 nad ranem czasu polskiego. Rynek już od jakiegoś czasu uważa, że kolejnym prawdopodobnym ruchem na stopie procentowej na Antypodach będzie jej obniżenie, a nie podwyższenie. Jednak zdaniem analityków, taka gołębia wycena może być zbyt pesymistyczna.

Według opinii instytucji wycena cięcia stóp procentowych w Australii może być zbyt wygórowana, biorąc pod uwagę możliwą stymulację fiskalną oraz dane z tamtejszego rynku pracy. Już we wtorek rząd Australii przedstawi najnowsze założenia budżetowe i są szanse na to, że pojawią się w nim zapowiedzi wydawania dodatkowych pieniędzy przed majowymi sondażami dla partii politycznych.

Według HSBC oczekiwania na cięcie stóp procentowych przed wakacjami wydają się być nadmierne, biorąc pod uwagę sytuację na rynku pracy oraz możliwą ekspansywną politykę fiskalną. Zdaniem Bank of America bodźce fiskalne pomogą zmniejszyć ryzyko spowolnienia gospodarczego, co pozwoli zachować RBA cierpliwość w działaniach w najbliższym czasie. Każdy wysiłek rządu na rzecz wsparcia gospodarki przez ulgi podatkowe i podniesienie płacy minimalnej są optymistyczne dla inflacji i rentowności obligacji w średnim okresie.

Rynek obecnie wycenia szanse na cięcie stóp procentowych w sierpniu. Zdaniem NAB zmiana retoryki ze strony RBNZ może powodować zwiększone prawdopodobieństwo również i takiej zmiany ze strony RBA. Mowa o otwartej komunikacji banku centralnego, że prawdopodobnie następnym ruchem na stopie procentowej będzie jej obniżka.

Szczegóły poznamy już jutro nad ranem, a dziś AUD zyskuje przed południem dzięki lepszym od oczekiwań danym z Chin.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.