https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Na horyzoncie wciąż nie widać ożywienia w strefie euro

 

Publikowane dziś indeksy PMI, które uznaje się często za wskaźniki wyprzedzające dla twardych danych statystycznych np. o produkcji przemysłowej, wypadły dziś poniżej oczekiwań rynku, co doprowadziło do silnej przeceny euro – jak na ostatnie standardy niskiej zmienności.

Dziś o poranku światło dzienne ujrzały publikacji zarówno dla Niemiec jak dla całej strefy euro. Wstępny odczyt przemysłowego PMI dla Niemiec wypadł gorzej od oczekiwań rynku na poziomie 45 pkt., znajdując się na poziomie 44,5 pkt. Oznacza to, że indeks ten od czterech miesięcy znajduje się pod kluczowym poziomem 50 pkt. rozgraniczającym recesję w branży od jej rozwoju. Również kiepsko zaprezentował się wskaźnik dla całego sektora przemysłowego strefy euro, wynosząc 47,8 pkt. W efekcie był to trzeci miesiąc z rzędu, jeśli chodzi o odczyt poniżej 50 pkt.

Poszczególne publikacje doprowadziły do spadku zbiorczego indeksu PMI dla strefy euro, który spadł do 51,3 pkt. w kwietniu z 51,6 w poprzednim miesiącu. Ostatni odczyt wskazywał na najwolniejszą ekspansję w sektorze prywatnym w ciągu trzech miesięcy i trzecią najniższą od listopada 2014 r. Jest to konsekwencja niższego wzrostu aktywności w usługach spadł oraz spadku tej aktywności w przemyśle. Najbardziej ciążyła indeksowi kategoria nowych zamówień eksportowych, które gwałtownie spadły po raz siódmy z rzędu. Tym samym w badaniu dla eksportu trwa najgorszy okres od lat.

Kurs EURUSD zareagował na publikacje jednoznacznym spadkiem, meldując się rejonie wcześniejszego silnego oporu i linii szyi, który to rejon może być obecnie wsparciem dla notowań:

2019-04-18_11h33_44
Wykres EURUSD. Źródło: platforma Conotoxia.

Co ciekawe, na takie informacje nie reaguje niemiecka giełda, a wręcz mamy tu reakcję odwrotną i nowe lokalny szczyty na DAX. To przypomina sytuację z okresu trwania kryzysu finansowego, gdzie złe informacje z gospodarki były dobrymi informacjami dla giełdy, bo byki liczyły na pomoc banków centralnych – teraz może być podobnie.

2019-04-18_11h37_04
Wykres DAX, D1. Źródło: platforma Conotoxia.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

59% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

n95 mask hong kong, face shield mask walmart, north 7700 respirator cartridges, full face mask and respirator, human face paper mask only shows where to cut only eyes template, purple neoprene dust mask, how to put disposable face mask, bike helmets with face shield, why does jesuse have face mask on jewelry, 3m r94 mask, easy diy face masks, what are those face masks called that cover your mouth, ao safety 95115 paint pesticide respirator, amla face mask, won bin surgical mask, spray paint mask 3m, realtree max 5 face mask, n95 masks from amazon, face mask with tea tree oil, why you should use carbonated face masks, bunnings 3m mask, reusable fabric face masks, almond milk turmeric face mask, why are people wearing black face masks, n95 disposable face mask tie on, can n95 mask filter ozone, homemade face mask for scars, 3m dust mask light blue, which level of personal protective equipment includes are surgical mask, top rated face masks for acne, n95 mask halloween, face mask porn,

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.