https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Czy dziś zobaczymy 5 złotych za funta?

GBPPLN - zmiennoscOkrągły poziom 5 PLN za 1 GBP podbija emocje przed dzisiejszym wieczornym głosowaniem w Izbie Gmin. Ostatni raz kurs pary GBPPLN był na poziomie 5,00 w maju 2017 roku. Od tego czasu notowania funta względem złotego zawędrowały w okolice 4,60zł, czyli to najniższego poziomu od października 2016 roku.

Było to w sierpniu 2017 roku i w zasadzie od tego czasu notowania pary GBPPLN pozostają w konsolidacji, czyli trendzie bocznym ograniczonym przez poziomy 4,70 oraz 4,98. I tak w tym czasie funt drożał i taniał o około 5-6 proc. siedmiokrotnie.

Ostatnie tygodnie przynoszą kolejną aprecjację brytyjskiej waluty wynoszącą prawie 5,5 proc. Niemniej jednak w tym czasie funt nie tylko zyskał do złotego, ale także do euro czy dolara amerykańskiego.

Dziś kolejny sądny dzień dla notowań brytyjskiej waluty z szansą na przekroczenie 5 złotych za funta. Na takie szanse wskazuje oczekiwana zmienność z rynku opcji, na którym to inwestorzy “zakładają” się m.in. o to, jaki zakres wahań w danym czasie będzie mieć miejsce.

pln2019-01-29_162855

Oczekiwany zakres wahań dla kursu GBPPLN na podstawie rynku opcji. Wyliczenia własne

Z punktu widzenia wykresu pokonanie wierzchołków przy 4,98 mogłoby otwierać drogę do 5,03. Z kolei w drugą stronę powrót pod 4,94 mógłby stworzyć przestrzeń do korekty ostatniej zwyżki GBP do 4,87 PLN.

 

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.