https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Kolejne fatalne dane ze strefy euro – najniższa dynamika produkcji przemysłowej od 9 lat!

Dziś zostały opublikowane dane Eurostatu odnośnie dynamiki wielkości produkcji przemysłowej w strefie euro. Z danych wynika, że dynamika ta spadła w grudniu 2018 roku w relacji do grudnia 2017 najmocniej od 9 lat.

Produkcja przemysłowa w strefie euro spadła o 4,2 procent w grudniu 2018 w porównaniu z rokiem poprzednim, po skorygowanym w dół spadku o 3% w listopadzie. Konsensus rynkowy zakładał spadek dynamiki o 3,2 proc.. Był to najsilniejszy spadek produkcji przemysłowej od listopada 2009 r., gdyż dynamiki spadły we wszystkich kategoriach. Poniżej znajduje się szczegółowa tabela z wyróżnionymi kategoriami:
2019-02-13_11h22_36
źródło: Eurostat

W konsekwencji sytuacja w strefie euro staje się gorsza niż sytuacja w całej Unii Europejskiej, gdzie produkcja owszem też spadła, ale o 2,7 proc. Wśród państw członkowskich, dla których dostępne są dane, zarejestrowano największe spadki produkcji przemysłowej w Irlandii (-18,8%), Hiszpanii (-6,7%) i Chorwacji (-6,6%). Najwyższe wzrosty zaobserwowano w Danii (+ 14,3%), Węgier (+ 5,8%) i Estonii (+ 5,7%) – podał Eurostat.
2019-02-13_11h23_28
Porównanie produkcji przemysłowej w strefie euro i w Unii Europejskiej. Źródło: Eurostat.

Obecnie, po raz pierwszy od co najmniej dekady, obserwujemy zdecydowaną rozbieżność w danych między UE, a strefą euro. Opublikowane dane wpisują się w serię fatalnych danych ze Starego Kontynentu jasno wskazując na zdecydowane pogorszenie koniunktury i ochłodzenie w gospodarce. To pozostaje nie bez znaczenia dla Europejskiego Banku Centralnego, notowań euro czy europejskich indeksów giełdowych.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.