https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

FED: koniec z podwyżkami w tym roku – nawet gołębie są zaskoczone

 

Zgodnie z oczekiwaniami rynku amerykańska Rezerwa Federalna nie zmieniła stóp procentowych. Korytarz dla stopy funduszy federalnych nadal będzie wynosić 2,25 do 2,5 proc. Zmianie z kolei uległy projekcje makroekonomiczne FEDu oraz oczekiwania odnośnie przyszłych stóp procentowych.

Według projekcji makroekonomicznych FED członkowie Komitetu Otwartego Rynku nie spodziewają się już podwyżek stóp procentowych w tym roku, a z kolei w 2020 roku oczekiwana jest tylko jedna podwyżka.

2019-03-20_19h05_02
Projekcje makroekonomiczne FED. Źródło: FED.

Tak istotny spadek w projekcjach odnośnie stóp procentowych zaskoczył nawet gołębio nastawiony do decyzji rynek. Inwestorzy dość szybko zaczęli wyprzedawać amerykańską walutę, która osiągnęła trzytygodniowe minimum oraz ponownie zwrócili się w stronę walut rynków wschodzących. Zyskało ponownie meksykańskie peso (najmocniejsze od 5 miesięcy), turecka lira czy rand. Tak gołębie podejście FED jest bardzo korzystne dla rynków wschodzących. Polski złoty umocnił się do dolara do poziomu 3,75, który ostatnio był obserwowany na początku lutego.

Rezerwa Federalna obniżyła również oczekiwania dla wzrostu gospodarczego. Marcowa projekcja wskazuje na wzrost PKB w 2019 roku na poziomie 2,1 proc., wobec 2,3 proc. oczekiwanych w grudniu. Wzrosła projekcja dla stopy bezrobocia z 3,5 na 3,7 proc. w tym roku oraz obniżono projekcje dla inflacji z 1,9 na 1,8 proc.

Rynek stopy procentowej, po decyzji, zaczął szacować szanse na obniżkę stóp procentowych na 48 proc. do końca roku.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.