https://www.nekdsex.com
black splits brunette wife. sex stories i promised.
hot young amateur sucks and fucks in the jacuzzi. arab pussy endures sexy fucking.

Zmienność na głównych walutach coraz niższa

 

Zmienność dla głównych walut spadła do najniższego poziomu od ponad czterech lat, ponieważ inwestorzy ograniczyli ryzyko przed kluczowymi wydarzeniami w tym tygodniu. Mowa o publikacji protokołu z ostatniego posiedzenia Rezerwy Federalnej, decyzji Europejskiego Banku Centralnego i o rozmowach w sprawie Brexitu z nadzwyczajnym szczytem Unii Europejskiej na czele.

Indeks zmienności G7 liczony przez JPMorgan (JPMorgan G7 Volatility Index) spadł już siódmy dzień z rzędu przed dodatkowymi czynnikami ryzyka w postaci publikacji danych o inflacji CPI w Stanach Zjednoczonych oraz aukcjami amerykańskich obligacji skarbowych.

Zmienność dla głównych walut spadała przez większą część roku po gwałtownym wzroście na początku stycznia, kiedy to obserwowaliśmy tzw. flash crash, czyli gwałtowne tąpnięcie na rynku AUD czy GBP. Indeks zmienności liczony przez JPMorgan spadł w poniedziałek do najniższego poziomu od września 2014 roku.

Dodatkowymi czynnikami mogącymi ograniczać chęć do zawierania dużych transakcji, podnoszących zmienność, jest możliwa nowa wojna handlowa USA z Europą oraz z Japonią po tym, gdy front z Chinami zostanie już zamknięty. Rozmowy handlowe z Japonią startują już w przyszłym tygodniu, a dziś z kolei dowiedzieliśmy się, że administracja Trumpa szykuje cła na europejskie produkty o wartości 11 mld dolarów. Ma być to m.in. odwet za unijne dotacje dla Airbusa, na czym cierpieć ma jego główny amerykański konkurent, czyli Boeing.

O poranku zmienność jest niewielka z nieznacznym umocnieniem dolara australijskiego, który wzrósł do poziomów obserwowanych pod koniec marca. Kurs EURUSD pozostaje stabilny przy wczorajszym szczycie, który został wyznaczony po zdecydowanym pokonaniu oporów w rejonie 1,1245.

Daniel Kostecki
Główny Analityk Conotoxia Ltd.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

68% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

phim sex mỹ
pron
wicked czech cutie spreads her spread slit to the special.